البرز کروم

معرفی بخش جدید گیم‌پلی بازی Call of Duty: Black Ops 4

۲۱ مرداد ۱۳۹۷

بخش جدید گیم‌پلی بازی Call of Duty: Black Ops 4

البرز کروم: در اولین هفته‌ای که نسخه بتای بازی Call of Duty Black Ops 4 منتشر شد فقط مود Control در دسترس بود. در هفته دوم این بتا، Treyarch تصمیم گرفته یک مود جدید به بازی اضافه کند. طرفدران این بازی نیز از مود هیجان‌زده خواهند شد.

به گزارش البرز کروم، نام این مود جدید Heist است که یکی از بزرگترین تغییرات سری Call of Duty خواهد بود. ساختن کلاس  که در این مودهای این بازی وجود داشت، اینبار اماکن‌پذیر نخواهد بود. در این مود پلیرها با یک هفت‌تیر و پول‌هایی که مربوط به بازی است شروع می‌کنند. با کشتن دشمنان پول بیشتری به دست می‌آید و با استفاده از این پول‌ها می‌توان زره، قطعه‌هایی برای ارتقای سلاح، Perk و … خریداری کرد. دو تیم از ۵ تیم بازی، برای به دست‌ آوردن پول باید تلاش کنند که در نقطه‌ای از نقشه قرار دارد. تیم اول باید این کار انجام دهد یا اینکه تیم دیگر را از بین ببرد تا برنده شود.

این مود هم‌اکنون برای پلتفرم‌ها در دسترس قرار گرفته است. اگر بتای این بازی را دریافت کرده‌اید بهتر است که این مود را هم امتحان کنید که تجربه جدیدی در این سری است.

بازی Call of Duty Black Ops 4 قرار است در تاریخ ۱۲ اکتبر سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های PC، PS4 و Xbox one منتشر شود و اگر بازی را پیش خرید کرده باشید می‌توانید نسخه بتای بازی را دانلود کنید.

معرفی بخش جدید گیم‌پلی بازی Call of Duty: Black Ops 4

امتیاز شما به این پست