البرز کروم

تماشا کنید: ویدئو گیم‌پلی بازی Team Sonic Racing

۱۹ مرداد ۱۳۹۷

البرز کروم: طرفداران سونیک باید برای تجربه بازی جدید این شخصیت تا زمستان صبر کنند اما اکنون این فرصت ر ا دارند که گیم‌پلی بازی Team Sonic Racing را تماشا کنند. امروز استودیو Sumo Digital به همراه SEGA ویدئویی را از گیم‌پلی بازی Team Sonic Racing منتشر کرده‌اند که در ان می‌توان حالت‌های مختلف و امکانات گیم‌پلی را مشاهده کرد. به طور خاص این ویدئو روی همکاری گروهی تمرکز داشته و قابلیت‌های موجود در این راستا را نشان می‌دهد.

به گزارش البرز کروم، در جریان ویدئو گیم‌پلی بازی Team Sonic Racing مشاهده می‌کنید که بعد از حضور گیمر در مسابقه به یکی از تیم‌ها اضافه شده و باید از امکانات بیشتری که در این ساختار به دست می‌آورند برای شکست دیگر تیم‌ها استفاده کنند. اولین ق ابلیت Skimboost نام دارد که به شما اجازه می‌دهد در زمان گذشتن از دیگر هم‌تیمی‌ها چیزی شبیه به Speedboost را تجربه کرده و سرعت وسیله نقلیه خود را افزایش دهید. گیمرها همچنین می‌توانند در فضای پشت سر هم تیمی خود قرار گرفته به یکباره از افزایش سرعت ناگهانی بهره‌مند شوند.

در شرایطی که می‌توانید گیم‌پلی بازی Team Sonic Racing را مشاهده کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که این اثر جدید توسط SEGA قرار است که برای PC، PS4، Xbox Onbe و Nintendo Switch در زمستان سال جاری میلادی منتشر شود.


دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

تماشا کنید: ویدئو گیم‌پلی بازی Team Sonic Racing

امتیاز شما به این پست