البرز کروم

تماشا کنید: اولین ویدئو گیم پلی بازی Doom Eternal

۱۹ مرداد ۱۳۹۷

البرز کروم: بالاخره نوبت به شروع QuakeCon 2018 رسید و طبق برنامه قبلی اولین ویدئو گیم پلی بازی Doom Eternal بعد از معرفی اولیه این بازی در جریان کنفرانس E3 2018 کمپانی Bethesda به نمایش در آمد. بازی که به عنوان دنباله Doom که در سال ۲۰۱۶ عرضه شد، شناخته می‌شود.

به گزارش البرز کروم، مانند نسخه قبلی، سازنده بازی Doom Eternal باز هم استودیو id Software است و مانند رسم همیشگی این مجموعه، وظیفه توسعه جدیدترین قسمت Doom را برعهده دارد. در این شماره شاهد قوی‌ترین شخصیت اصلی مجموعه هستیم و گیمر می‌تواند از قابلیت‌های جدیدی برای مبارزه با دشمن‌های خود استفاده کند. از جمله این موارد می‌توان به تیغه بزرگ روی دست چپ شخصیت اصلی و البته بازویی کمکی اشاره کرد که می‌توان با استفاده از آن حملات جدیدی را به نمایش در آورد.

بخش انتهایی ویدئو گیم پلی بازی Doom Eternal نیز نهایتا به یکی از امکانات جدید این بازی اختصاص یافت که به گیمر اجازه می‌دهد از طریق امکانات آنلاین همراه با اهریمن‌ها به دنیای دیگر گیمرها حمله کنند. سازندگان بازی به این نکته اشاره داشته‌اند که گیم پلی بازی Doom Eternal روی پلتفرم‌های مختلف به صورت ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. بازی که اینبار از تنوع محیطی خوبی بهره می‌برد و می‌توان در این زمینه حرف‌های بسیاری برای گفتن داشته باشد.


دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

تماشا کنید: اولین ویدئو گیم پلی بازی Doom Eternal

۵ (۱۰۰%) ۱ vote