البرز کروم

نیم ساعت | گیم پلی بازی Heavy Rain

۱۹ تیر ۱۳۹۷


طبق رسم هر ماهه سونی که برای اعضای Plus دو بازی رایگان منتشر میکند، این ماه نیز دو بازی به صورت رایگان برای دارندگان PS4 در دسترس قرار گرفت. یکی از این بازی ها، اثر سازنده و خالق Detroit Become Human یعنی دیوید کیج است که به نوعی می توان بهترین اثر این بازی ساز خلاق و البته پر حاشیه نیز آن را نامید. بازی Heavy Rain که در فوریه سال ۲۰۱۰ برای کنسول PS3 عرضه شد و با توجه به نگاه خاصی که سازنده اثر به روایت سینماتیک آن داشت توانست موفقیتهای زیادی نیز کسب کند. با نیم ساعت از گیم پلی بازی Heavy Rain‌ همراه ما باشید.

Heavy Rain داستان جنایتهای قاتلی ست سریالی که علاقه خاصی به اوریگامی دارد.  گیمر در این بازی باید با محیط پیرامون خود تعامل داشته باشد و کل بازی را با انتخابهای خود پیش ببرد و همچنین در برخی صحنه ها با  quick time events  روبرو می شود. تصمیمات گیمر در بازی تاثیر گذار است و ممکن است پایانهای متفاوتی را در بازی مشاهده کنیم و این بسته به انتخابهای مختلفی دارد که گیمر در طول بازی میکند. Heavy Rain توسط کارگردان این بازی یعنی دیوید کیج نویسندگی شده و چیزی حدود ۲۰۰۰ صفحه اسکریپت برای این بازی نوشته شده است و تحقیقات زیادی برای این بازی توسط نویسنده انجام گرفته. همچنین این بازی در نظر منتقدین موفق بود و توانسته ۳ جایزه بفتا نیز دریافت کند.

بازی Heavy Rain در سال ۲۰۱۰ برای PS3 عرضه شد و در مارچ ۲۰۱۶ نیز در قالب Quantic Dream Collection به همراه بازی  Beyond: Two Souls در قالب یک پک برای کنسول PS4 نیز عرضه شد. این بازی با متای ۸۷ شاید موفق ترین اثر و بازی دیوید کیج باشد و سونی این بازی را به صورت رایگان برای ماه جولای برای اعضای PS Plus در نظر گرفته است. اگر عضویت Plus دارید و این بازی را تا کنون انجام نداده اید فرصت را از دست ندهید و دانلود این بازی جذاب را در اولویت قرار دهید.با نیم ساعت از گیم پلی بازی Heavy Rain‌ همراه البرز کروم باشید تا با این بازی بیشتر آشنا شوید.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید